Apie įmonę

Įmonė UAB „Industrika“ buvo įkurta 2009 m. spalio 9 d., kai tuo metu viena stambiausių Lietuvos Respublikos naftos perdirbimo įmonių „Mažeikių nafta“ vykdė reorganizaciją, dėl kurios buvo atsisakyta šalutinės veiklos – įrengimų remonto ir montavimo. Susiformavus tokioms aplinkybėms darbo rinkoje atsirado laisvų specialistų galinčių teikti įrengimų remonto ir montavimo paslaugas.

Siekiant patenkinti naftos, chemijos bei elektros gamybos pramonės poreikius, o ir dėl atsiradusių laisvų kvalifikuotų specialistų, buvo įkurta įmonė UAB „Industrika“. Pagrindinis įmonės užsakovas yra AB „ORLEN Lietuva“ (valdanti Mažeikių naftą).

UAB „Industrika“ nuolatos rodė iniciatyvą teikti savo paslaugas ir platesniam Europos rinkos dalyvių skaičiui. Todėl įmonė pradėjo siųsti aukštos kvalifikacijos darbuotojus įvairioms pramonės šakoms į visas Europos šalis. Šiuo metu joje jau dirba beveik 140 darbuotojų, kurių dauguma turi 20 metų darbo patirtį.

Nuo pat įsikūrimo UAB „Industrika“ įmonėje vis auga paslaugų įvairovė, personalo kvalifikacijos, personalo skaičius, apyvarta, gamybos kiekiai ir darbo vietos. Įmonė, pagal aukštos kvalifikacijos ir sertifikuotų specialistų pasiūlą, siekia tapti viena didžiausių tarptautinės rinkos paslaugų teikimo kompanija.

Mažeikiuose UAB „Industrika“ yra įsikūrusi 3000 kv.m. gamybos teritorijoje, kuri yra pilnai įrengta gamybai, techninei priežiūrai, įvairių medžiagų tikrinimui – nerūdijančio plieno, anglinio plieno, legiruoto plieno skirto naftos perdirbimo, dujų transportavimo, laivų statybos, naftos terminalų, šilumos tiekimo ir gamybos, atsinaujinančios energijos gamybos procesams. UAB „Industrika“ taip pat valdo apie 2000 kv. m. gamybinę bazę Panevėžio mieste, skirtą nerūdijančio plieno gaminiams maisto pramonei.